Супероптимісти і кухонні др***ри© Ексгендиректор Зорі жорстко пройшовся по луганському клубу

Чергова порція критики на адресу луганського клубу і вболівальників

Колишній генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов на своїй сторінці у Facebook прокоментував нищівну поразку луганців від Шахтаря і розповів про фінансову ситуацію в луганському клубі:

Що ж. Напевно, тільки супероптімісти і кухонні др***ри думали, що сьогоднішня Зоря могла дати бій оновленому Шахтарю, який дуже непогано підсилився цього міжсезоння.

У Зорі не має бути проблем із завоюванням третього місця. Хоча є ціла купа проблем, які треба вирішити. Перша — це відхід тренера, що дуже впливає на психологічний стан команди. Друга — травми одних і близький відхід з команди інших футболістів. Третя — це проблеми з фінансами.

Минулого сезону Зоря заробила близько 6-ти мільйонів євро. Однак заборгованість перед тими, хто в команді більше двох років — 3 місяці, хто 1 рік — місяць, а перед тими, хто прийшов влітку, боргів немає. Поки що.

Цього сезону, я думаю, прибуток Зорі буде близько 3,3-3,5 млн євро. З цього прибутку потрібно заплатити податок на прибуток. Не забувайте про невпинне зростання цін на всі енергоносії та й взагалі на все. Підігрів поля здійснюється з використанням газу. Коли був я, то це було 30 000 грн на добу. Боюся навіть уявити, скільки буде зараз. І яка зима буде. Ось таке кіно

Скріншот Facebook Сергія Рафаїлова

Нагадаємо, Сергій Рафаїлов працював у Зорі на посаді генерального директора з 2010-го року по 2020-й.

Читайте також: Каяття боржників! Президент Олімпії розповів, чому не виплачує борги Динамо за трансфер

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також