Суперпочаток і розкішний гол Шапаренка! Динамо та Кривбас видали видовищний матч. ВІДЕО

Динамо та Кривбас видали розкішний матч у 29-му турі УПЛ.

Обидва колективи перед цією зустріччю не мали ніякої турнірної мотивації, оскільки кияни уже точно ставали другими, а криворіжці гарантували собі бронзу чемпіонату України і вище піднятися не могли. Та попри це, команди дуже серйозно підійшли до поєдинку.

Уже на перших секундах зустрічі Соса вибігав на побачення з Бущаном, але відправити м'яч у ворота голкіпера Динамо гості не зуміли. Щоправда, по завершенню епізоду боковий арбітр підняв прапорець, сигналізуючи про офсайд у нападника Кривбаса.

Підопічні Олександра Шовковського зуміли забити на 4-й хвилині зустрічі з пенальті, який заробив Ярмоленко. Спочатку, головний суддя поєдинку Ярослав Кузик призначив штрафний удар, але після підказки рефері VAR вказав на позначку. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Ванат – 1:0.

Ще за дві хвилини кияни забили вдруге. Шапаренко отримав м'яч майже біля центрального кола, не відчуваючи спротиву від суперників, увійшов до штрафного майданчика, проскочив двох гравців і пробив у дальній кут – 2:0. І це на 6-й хвилині зустрічі!

Хлопці Юрія Вернидуба змогли швидко відійти від такого потужного старту Динамо і відквитали один гол на 20-й хвилині. Бандейра виконав чудовий навіс з правого флангу на дальню стійку, де Твердохліб виграв повітря у Тимчика і завдав удару головою в протихід Бущану – 2:1.

Кривбас був дуже близьким, щоби зрівняти рахунок на 39-й хвилині. Після подачі з кутового Твердохліб пробивав з лінії воротарської зони у верхній кут і м'яч пройшов у лічених сантиметрах поруч зі стійкою.

Майже одразу по перерві динамівці могли забивати втретє. Дубінчак прорвався до штрафного майданчика і викочував м'яч Ванату на порожні ворота, але в останній момент центральний захисник Кривбаса Сантіні у підкаті вибив на кутовий.

На 58-й хвилині ледь не створив шедевр Аду. Після навісу з кутового нападник пробивав через себе із лінії воротарського майданчика, але Бущан встиг зреагувати і врятувати свою команду.

На 80-й хвилині гравці Динамо таки зуміли втретє забити у ворота Кривбаса. Волошин після подачі з лівого флангу скинув головою на Дубінчака, який спокійно переправив м'яч у сітку – 3:1.

Більше голів у зустрічі не було. 3:1 – перемога Динамо.