Супряга знову розриває! Шалений камбек у поєдинку СК Дніпро-1 – Львів

Матч СК Дніпро-1 і Львів зіграли у Тернополі.

Провальний старт для господарів

Львів у матчі з дніпрянами шокував команду Дмитра Михайленка потужним стартом. Вже до 20 хвилини номінальні гості зусиллями Ренана повели з рахунком 2:0! Бразилець спочатку реалізував вихід віч-на-віч після класної контратаки з пасом від Бопесу, а на 19 хвилині той же Ренан після пасу Татаркова пробив у дальній кут воріт Кліщука!

Зародження камбеку

СК Дніпро-1 до перерви зміг відповісти лише одного разу. На 25 хвилині Ді Франко в один дотик проштовхнув м’яч між ногами супернику на хід Супрязі, який переграв Сарнавського – 1:2.

Вирішальний епізод

Другий тайм розпочався із червоної картки для гравця Львова. Сабіну забув, що має жовту картку і відверто порушив правила проти Ді Франко. Віктор Копієвський нагородив зловмисника заслуженою другою жовтою карткою – вилучення на 56 хвилині!

Підопічні Михайленка довго звикали до своєї чисельної переваги, а потім вибухнули двома супершансами. На 78 хвилині м’яч після подачі Цурікова влучив у поперечку воріт Львова, а Когут на добиванні поспішив і пробив повз ворота.

Ще більше розчарування прийшло до “господарів за хвилину”. Кравченко закинув на Назаренка, молодий півзахисник пробив головою, Сарнавський відбив перед собою, але той же Назаренко з декількох метрів не зумів з добивання пробити голкіпера львів’ян – суперсейв!

Спурт Дніпра за 10 хвилин до свистка

Дотис СК Дніпро-1 свого суперника на 83 хвилині. Затяжна атака дніпрян завершилася ударом Назаренка, після якого м’яч відскочив до Супряги. Нападнику треба було не промахнутися з метра у порожні ворота – 2:2.

Львів посипався і за 3 хвилини пропустив третій м’яч у цій грі. Цуріков пробив з-за меж штранфого майданчика, Братков заблокував удар, але м’яч від гравця Львова відскочив до Хобленка, який в один дотик поцілив поміж ніг Сарнавському – 3:2!

Дубль Супряги і гол Хобленка допомогають СК Дніпро-1 влаштувати камбек у матчі зі Львовом і перше місце у другій шістці.