Синьо-гранатовий на все життя!

Один із лідерів та символів сучасної Барселони продовжив контракт. Жерар Піке поставив свій підпис під новою угодою. Іспанець захищатиме кольори каталонців до 2022 року. Клаусула футболіста складатиме 500 мільйонів євро. В зв’язку з цим Барселона виклала відео з еволюцією вигляду Жерара з 2008 по 2017 рік. Ми вирішили трішки доповнити це відео по-своєму.

Піке підписав нову угоду до 2022 року

Синьо-гранатовий до смерті?Піке підписав нову угоду з Барселоною до 2022 року?Каталонці в честь цього виклали цікаве відео, а ми його трішки доповнили?

Опубліковано FootballHub 18 січня 2018 р.

Піке вихованець Барселони. Один з представників, так званого, золотого покоління Ла Масії – академії каталонців. Іспанець відіграв за блаугранас 422 матчі. Забив 36 голів та віддав 8 асистів. Його можна описати, як досить обережного захисника, адже за весь час в стані синьо-гранатових Піке тільки 3 рази бачив перед собою пряму червону картку. Ще 5 разів червону картку він отримував перебором жовтих карток. Всього він отримав 104 гірчичника.

Піке здобув разом з Барселоною 25 різних трофеїв, серед яких: 3 ЛЧ, 6 чемпіонств Іспанії, 3 кубки Іспанії, 6 суперкубків Іспанії, 3 клубних ЧС. Загалом за всю кар’єру Жерар завоював 32 нагороди. Особливо потрібно відмітити кубок Чемпіонату Світу 2010 року та кубок Чемпіонату Європи 2012. Неймовірні досягнення, неймовірний гравець!

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також