Тайм грали в меншості! Динамо на характері здобуває перемогу в матчі УПЛ. ВІДЕО

Динамо після несподіваної втрати очок у матчі з ЛНЗ у 24-му турі УПЛ гостювало в Олександрії.

Підопічні Ротаня могли виходити вперед уже на 2-й хвилині. Мартинюк з лівого флангу прострілював до штрафного майданчика Динамо, але Логінову забракло дещиці, щоби дістатися до м’яча і переправити його у ворота.

Кияни відповіли своєю нагодою на 9-й хвилині. Динамівці перехопили м’яч на половині поля Олександрії, розігнали швидку атаку і Волошин стріляв майже з кута воротарської зони, але Шевченко парирував.

На 29-й хвилині супермомент мав Ванат. Нападник Динамо увійшов до штрафного майданчика Олександрії і пробивав у дальній кут – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Наприкінці першого тайму команди обмінялися гольовими нагодами. Спочатку могла відзначатися Олександрія. Після подачі з кутового Калюжний пробивав головою, але м'яч на лінії воріт влучив у партнера по команді (це був Шулянський). Одразу в наступному моменті міг відзначатися Ванат. Форвард киян після передачі від Волошина мав пробивати з декількох метрів, але він не влучив по м’ячу.

Наприкінці першого тайму. Динамо ще й залишилося в меншості. Волошин на 43-й і на 45-й хвилинах отримав по жовтій і головний арбітр Олексій Деревінський відправив достроково відпочивати вінгера команди Шовковського.

На старті другого тайму гості мали чудову нагоду, щоби повести у рахунку. Шевченко вийшов з-за меж штрафного майданчика і зіграв головою, щоби перервати передачу на Ваната, але м’яч відлетів до Шапаренка, який пробив у дотик – голкіпер Олександрії виправився і парирував удар лідера Динамо.

На 64-й хвилині біло-сині таки зуміли забити. Бражко обікрав Кравченка поблизу штрафного майданчика суперників, віддав передачу вперед, м’яч рикошетом відскочив назад до опорника Динамо і він у дотик сильно пробив під поперечку – 0:1.

На 78-й хвилині кияни ще раз відправили м'яч у сітку воріт. Кабаєв на лівому фланзі віддав передачу Шапаренку, той увійшов до штрафного майданчика і відпасував до воротарської зони на Ваната, який у дотик прошив голкіпера. Але це взяття воріт арбітр не зарахував, оскільки Шапаренко у момент передачі Кабаєва перебував у положення поза грою.

Більше забитих м'ячів у зустрічі не було. Тож Динамо перемагає 1:0 і набирає 48 очок.