Тайсон дебютує за Шахтар у молодіжній першості України з переможним голом

Тайсон дебютував за Шахтар… U-21. Ветеран та екскапітан основи вийшов на матч молодіжної команди з однолітками Ворскли.

З перших секунд поєдинку гірникам вдалося повести у рахунку завдяки голу Чирука з подачі Приходька. У відповідь в середині тайму Кравчук відновив рівновагу – 1:1. Шахтар, хоч і володів ініціативою, але забити до перерви підопічним Косовського вдруге не зміг. Тільки на 58-ій хвилині гірників уперед вивів Тайсон. Капінус у межах штрафного майданчика полтавців відкотив стопою під удар Тайсону і бразилець у торкання прошив Ісенка.

Півзахисник, що цього сезону за головну команду провів лише два м’ячі у 15-ти матчах, міг відзначатися і дублем – Тайсон перекидав талановитого воротаря Ворскли, але влучив у поперечку і м’яч вискочив у поле. Загалом скандалісту, що вже давно прагне залишити донецький клуб, довірили зіграти 70 хвилин часу, після чого тренер Валенте його замінив. Бразилець відреагував на свій виступ у своєму стилі в сторіз Instagram.

Скірншот з Instagram

Інший ветеран на полі, вже у складі Ворскли, Євген Опанасенко грубо зупинив прорив Світюхи і побачив перед собою червону картку. Зрештою Шахтар так і переміг 2:1 і продовжує утримувати лідерство серед U-21. Динамо відстає на 3 очка, маючи гру в запасі.