Клуби Першої і Другої ліг зняли президента ПФЛ!

На Раді Ліг ПФЛ визначається доля професійного футболу нижчих ліг України

Спершу Порядком денним було передбачено визначити дату, місце проведення та порядок денний XXVІІ чергового Конгресу ПФЛ. Учасники планували обговорити проєкт плану-календаря Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ наступного сезону (2020/21 рр), проєкт Регламенту змагань, формат на новий сезон тощо, – вказано на офіційному сайті ПФЛ.

Але зміни виявилися радикальними. Як передають нам журналісти Профутбола Віталій Звєров та Богдан Мушта, за підсумками засідання представників Першої та Другої ліг Сергію Макарову висловили недовіру до його роботи на посаді президента ПФЛ. Причина – незадоволення клубів роботою фахівця.

Фото Сергій Маринчак

Усі пам’ятають нещодавні скандали з поновленням футболу після карантину. На думку самого Макарова, ініціатором процесу усунення його з посади виступив Рух. Макаров сів у президентське крісло ще у 2014 році.

Сергій Макаров, фото ПФЛ

Макаров на знак протесту залишив засідання. Представники клубів продовжують роботу. Виконувачем обов’язків керівника Ліги професійного футболу в Україні став голова аматорської асоціації футболу України Олександр Каденко.

Олександр Каденко, фото С. Маринчак

На ситуацію вже відреагували в самій ПФЛ.

Скріншот з ПФЛ

Наступна зустріч представників клубів запланована на 21 серпня. Там у порядку денному вже стоїть пункт про підтвердження недовіри президентові ПФЛ Сергію Макарову.

Читайте також: Кардинальні зміни в Карпатах починаються. Клуб презентував новий логотип. ФОТО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також