Топовий гол Будківського приносить лідеру Першої ліги перемогу на зборах. ВІДЕО

Разом із Динамо свій контрольний поєдинок провело житомирське Полісся. Але якщо для киян матч із Рапідом був першим у 2023-му році, то Полісся грало уже третій поєдинок після перемоги над Луккенвальде та нічиєї з молодіжкою Шахтаря. Суперником став екзотичний клуб Феронікелі з Косова.

Житомиряни промацували опонентів недовго і вже на 18-тій хвилині українська команда вийшла уперед. Дуже гарний навісний пас вдався Владиславові Шаповалу і не менш класно ним скористався Пилип Будківський – 1:0. Це другий гол нападника на зборах.

Вже у другому таймі до свого другого гола у Туреччині близький був і півзахисник житомирян Ян Морговський. Утім, гольову роботу за нього виконав суперник, зрізавши м'яч у власні ворота після рейду хавбека до штрафного майданчика Феронікелі. 2:0 на 53-тій хвилині матчу. Далі житомиряни віддали ініціативу опонентам і практично усю другу частину гри провели у відпрацюванні роботи в обороні з контратаками.

На 81-ій хвилині Сергій Кисленко навіть забив утретє, але забіг в офсайд і взяття воріт справедливо скасували. А за мить уже Олег Кудрик діставав м'яч із сітки. Воротар Полісся втратив концентрацію і курйозно пропустив прямий удар суперників зі штрафного з досить гострого кута.

Підсумкові 2:1 на користь лідера Першої ліги.