Торжество справедливості. Суддівський цирк не зупиняє Зорю на шляху до фіналу Кубка України

Зоря після шокуючої поразки від Ворскли вийшла на поєдинок з Олександрією з максимальною концентрацією

Старт за Зорею

Підопінчі Віктора Скрипника могли за дещиці фарту забити у матчі з командою Шарана вже на 3 хвилині. Подача з кутового на ближню стійку перетворилася на відскок від когось із господарів і влучання у поперечку воріт Паньківа!

За декілька хвилин Юрченко небезпечно пробив поруч зі стійкою воріт олександрійців і на цьому стартова гострота від команд закінчилася.

Коман грали без серйозних моментів аж до 20 хвилини, а тоді свій подвиг зустрічі з Вересом вирішив повторити Владислав Кочергін. Атакувальний гравець Зорі хитнув Банаду і наважився на удар з-за меж штрафного майданчика. Гравець гостей не прогадав – м’яч влетів у ближній кут воріт Паньківа. 0:1!

Пропущений м’яч мав активізувати підопічних Шарана, але до перерви цікавіше діяли гості. Пару разів індивідуальну майстерність демонстрував Сайядманеш, який і сам пробивав і під удар Гладкому асистував. Голкіпер і захист Олександрії з такими загрозами впоралися.

Другий тайм

Після перерви Олександрія спробувала змінити розклад сил на полі. Господарі зробили акцент на тиск через фланги, але оборона команди Скрипника грала цього вечора дуже надійно.

Найближче до небезпеки біля воріт Васіля був Третьяков на 73 хвилині. Вантух подав на дальню стійку воріт луганців, аде вінгер Олександрії у боротьбі з Циганіксом намагався своїм ударом поцілити у кут воріт гостей – вище воріт.

Що це було?

Матч йшов до логічної перемоги Зорі. Аж раптом на 89 хвилині Ігор Пасхал вгледів пенальті у ворота гостей. Устименко у боротьбі з Іванісенею впав у штрафному майданчику луганців. Арбітр зустрічі побачив у протистоянні двох гравців навмисний удар головою суперника з метою зупинити атаку олександрійців (абсурд). Співучасник цикового дійства Денис Шурман (арбітр ВАР) ніяких підказок “головному” на полі, мабуть, не зробив, адже Пасхал не ходив дивитися повтор. Дуже сумнівний одинадцятиметровий без докорів сумління реалізував Бондаренко – 1:1.

Екстратайми

У першому екстратаймі свій бенефіс продовжив Ігор Пасхал. Зоря забила м’яч, який рефері своїм сигналом скасував. На повторах логічного і наближеного до розумного пояснення дій людини зі свистком не знайшлося, тому обурення гравців і тренерського штабу гостей було цілком виправдане.

У другому екстратаймі Олександрія, мабуть, вперше за гру створила спражню небезпечну нагоду біля воріт Васіля. Обрізкою луганців біля власного штрафного майданчика ледь не сокристався Шастал. Але спочатку гравець господарів не переграв Васіля, а потім він вже після незграбного прострілу-удару Вантуха пролетів повз м’яч.

Вихід джокера

Олександрія та Зоря переможця у цьому скандальному матчі виявили у серії пенальті. Микита Шевченко, якого Віктор Скрипник випустив спеціально під серію пенальті, потягнув вирішальний удар Тимура Стецькова (трохи раніше свої удари не забили Іванісеня та Дубра) – 3:4 по пенальті!

У фіналі команда Скрипника зустрінеться з київським Динамо!