Товариський матч Динамо. Фантастична феєрія Де Пени і проблеми Соля

Товариський статус

Київське Динамо заповнило міжнародну паузу товариським матчем. Команда Олексія Михайличенка зіграла проти сусідньої Оболоні-Бровар.

За відсутності збірників у складі першої команди отримали шанс зіграти Пиварич, Кадірі, Сідіклей, Андрієвський, Дуелунд та Янаков. Відзначимо, що бразилець Сідіклей вийшов на позиції правого захисника. Динамівці із перших хвилин контролювали гру. Оболонь-Бровар менше 24 годин тому провели матч Першої Ліги проти Гірника Спорт, тому Сергій Ковалець провів ротацію і дав шанс молодим гравцям із другої команди.

ТОП-гравець

У діях гравців Динамо можна було простежити незлагодженість. Кілька разів футболісти не розуміли один одного і це призводило до втрат м’яча. Дуже неоднозначне враження склав Фран Соль. Іспанець подекуди не справлявся із прийомом м’яча, а удари були дуже слабкими. Карлос Де Пена не поїхав до збірної і взявся феєрити у матчі проти Оболоні. На 20-й хвилині динамівці заробили стандарт неподалік лінії штрафного майданчика і уругваєць ефектно поклав м’яч в кут. Оболонь-Бровар відповіла кількома атаками і моментами в гру доводилось вступами Бущану. Але забивали у першому таймі тільки динамівці. Майже перед самим свистком на перерву Динамо заробило кутовий і Де Пена виконав сухий лист із правого флангу.

Другий тайм розпочався із третього голу Динамо. Андрієвський віддав ідеально точний навіс на Де Пену. Уругвайця потрібно було просто підставити голову – 3:0. Згодом вже асистом міг відзначитись уругваєць, але Андрієвський не поцілив у дальній кут. У другому таймі перевага Динамо стала просто тотальною. Чималої кількості ударів по воротах Оболоні-Бровар завдали господарі. Але ні Дуелунд, ні Сідіклей, ні Соль, ні Гармаш забити так і не змогли.

А ось Де Пені вдавалось усе. Кадірі розпочав контратаку Динамо, а уругваєць протягнв м’яч, змістився в центр і пробив низом – 4:0. Здавалось, на цьому команди закінчать, але Карлос Де Пена був просто нестримним. До чотирьох забитих м’ячів він записав ще й асист. Вже на цей раз схибити Соль просто не мав шансів – 5:0. Київське Динамо у товариському матчі розгромило першолігову Оболонь-Бровар.