Трагедія Евертона. Команда Миколенка сенсаційно програє аутсайдеру АПЛ

Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі Евертона на матч 17 туру АПЛ з Вулвергемптоном.

Команда гравця збірної України забила на 7 хвилині зустрічі. Макніл подачею з кутового знайшов голову Єррі Міни, який легко виграв боротьбу в Буено і пробив у дальній кут воріт Са – 1:0!

Номінальні гості відповіли на 23 хвилині. Вулвергемптон розіграв стандарт, який завершився пасом на Поденсе у штрафний майданчик ліверпульців. Португалець з близької відстані переграв Пікфорда – 1:1.

За нічийного рахунку господарів поля міг витягнути феноменальний пас Миколенка. Українець передачею майже з центра поля знайшов у штрафному майданчику гостей Гордона, але лідер Евертона замість удару вирішив обіграти суперника і змарнував небезпечний момент.

Трагедія Евертона. Команда Миколенка сенсаційно програє аутсайдеру АПЛPhoto by Getty Images

Той же Гордон до перерви втратив ще один супершанс. Півзахисник вийшов віч-на-віч із Са, але пробив саме туди, куди стрибав португалець.

Другий тайм стартував з чергового прикладу марнотратства атаки Евертона. Алекс Івобі з меж воротарського майданчика Вулвергемптона головою пробив просто у руки Жозе Са.

Іриски до останніх хвилин намагалися вирвати перемогу, але в компенсований до другого тайму час провалилися в захисті і програли. Вулвергемптон організував швидку контратаку, яку навіть своїм самовідданим ривком не зумів зупинити Миколенко. Українцю не вистачило зовсім трішки, щоби перервати передачу Траоре на Айт-Нурі. Француз із декількох метрів пробив у кут воріт Пікфорда – 1:2.

Евертон сенсаційно поступається аутсайдеру АПЛ.