Трансфер Абади до Динамо на межі зриву. Нові деталі

Поки не виходить дійти компромісу.

Київське Динамо не досягло жодного прогресу в перемовинах щодо трансферу правого вінгера Маккабі Петах-Тікви Ліеля Абади, повідомляє sport1.maariv.co.il. Вказується, що українська сторона не пішла на поступки і не змінила умов контракту, проти яких виступає представник 19-річного гравця.

Photo by Nathan Stirk/Getty Images

Нагадаємо, переговорний процес був призупинений через претензії ізраїльської сторони до умов особистої угоди Абади. Представник футболіста Аві Лузон незадоволений дисциплінарними санкціями, які прописані в контракті. Зокрема, штраф за запізнення із відпустки чи запізнення на тренування може каратися штрафом у розмірі 80% зарплатні футболіста. Також ізраїльтяни не погоджуються із тим, що уся юрисдикція щодо гравця буде у веденні українських судів, а не ФІФА чи УЄФА.

Президент Маккабі Петах-Тікви і за сумісництвом представник Ліеля Абади заявляв, що не збирається погоджуватися на трансфер, якщо умови контракту не будуть змінені.

5-го січня сторони відновили перемовини, але, як ми бачимо за інформацією ізраїльських ЗМІ, прогресу поки немає.

Читайте також: Легенда! В УЄФА вшанували пам’ять Лобановського з нагоди його дня народження та Зінченком дуже серйозно цікавиться клуб із Серії А. Буде трансфер?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також