Трансфер Малкома у Барселону схожий на крадіжку

П – Підлість?!

Поки Рома домовлялася з Бордо, Малком вів переговори з Барселоною.

Футбольний світ приголомшила новина про підписання Барселоною талановитого бразильського півзахисника Малкома. Приголомшила, бо підписати його мала Рома, яка в своїх соціальних мережах повідомила, що залагодила усі питання щодо трансферу до лав Вовків автора найкращого гола минулого сезону в Лізі-1.

Щоб зрозуміти всю гостросюжетність історії, варто послухати спортивного директора Роми Рамона Мончі:

Те, що сталося – легко пояснити, але важко зрозуміти. Малком – гравець, який нам підходив, тому трохи менше тижня тому ми зв’язалися з Бордо, агентом Малкома і самим гравцем, і почали перемовини. Після 3-4 днів інтенсивних переговорів ми прийшли до згоди, десь  близько 18:00 (за Києвом) з гравцем, його агентом та Бордо. Перемовини закінчилися, нами було отримано дозвіл на проходження Малкомом медогляду в Римі. Ми замовили йому авіаквиток на 22:00 (мав прибути опівночі). Все було зроблено. Ми були спокійні і впевнені.  

За 30 хвилин після закінчення перемовин нам зателефонував Стефан Мартен (президент Бордо) і сказав, що дуже багато чуток щодо переговорів, тому для Бордо буде краще вже зараз дати офіційну заяву про домовленість сторін. Я відповів, що це не ідеально для нас, поки ми не отримаємо всіх документів, але вони наполягали, щоб це все було опісля. Вони написали твіт, що анонсує угоду, тому ми були змушені зробити аналогічну заяву. Десь за годину після того, з’явилися чутки, що Барселона зацікавлена в Малкомі. Я знав про інтерес багатьох команд, серед яких була і Барселона, але саме тому ми пішли на угоду якнайшвидше.

Ви можете зрозуміти моє здивування, коли мені зателефонував агент Малкома і сказав, що Бордо заборонило гравцю летіти в Рим на медогляд. Я одразу зателефонував Мартену і той мене здивував ще більше – сказав, що Бордо отримало пропозицію від Барселони кращу, ніж у Роми по грошах, і якщо ми не піднімемо суму, то не отримаємо гравця. Я сказав, що ми вже маємо угоду, але він відповів, що ще нічого не підписано. Так, ми нічого не підписали, але ми вже надіслали всі папери! На що Мартен відповів лише тим, що йому шкода, але нічого не можна вдіяти. 

Я зателефонував нашому президенту і розповів всі новини, на що він мені відповів, що ми можемо покращити пропозицію Барси, але це суперечило моїй думці. Наш президент сказав: “Продовжуй переговори, директор”, тому я зателефонував президенту Бордо (і агенту гравця) і сказав, що Рома готова зробити кращу пропозицію, ніж Барселона. Ми також відправили листа (повідомлення, що містило той же контекст). Їхній президент відповів, що їм необхідна документально затверджена (підписана) пропозиція до опівночі (за Києвом), тож ми підписали нові папери з новою пропозицією і відправили їм. Агент і президент Бордо отримали все необхідне і сказали, що підпишуть та віправлять документи назад наступного дня (події відбулися в ніч на 24 липня).

Наступного ранку я розмовляв з агентом Малкома, який сказав, що гравець зранку зустрінеться з керівництвом Бордо, щоб погодити всі деталі і вилетіти до Рима. Ще за півдня я був приголомшений дізнатися від агента та клубу, що Рома має робити чергову НОВУ пропозицію, через те, що Барселона збільшує свій тиск щодо трансферу. Після цього я сказав: “Все, досить! Давайте закінчимо, це не війна пропозицій, ми не можемо так продовжувати”. Вчора агенти Бордо сказали, що ми маємо перебити пропозицію Барселони, що ми і зробили за побажаннями нашого президента, але ми не могли продовжувати йти цим шляхом. Це був кінець.

Зараз ми збираємо базу і хочемо дізнатися, чи є якийсь шанс на притягнення до відповідальності перед законом таких контрагентів. Так, у нас немає підписаних документів, але є листування з агентом і президентом Бордо. 

А що Барселона? Барселоні – все можна. Мегаклуб міг дозволити собі гратися з Ромою на цьому “аукціоні”, що влаштував президент Бордо. Вболівальники ж все розуміють і з гумором ставляться до цієї ситуації.

Футбольний трансферний ринок потребує кодексу честі?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також