Трансфери Зорі: Рафаїлов назвав тих, хто прийде, і тих, хто залишить клуб

Зоря під час зимового трансферного вікна планує підписати 3-5 гравців. Також луганський клуб залишать декілька футболістів.

Генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов в інтерв’ю прес-службі луганського клубу розповів останні новини, пов’язані з трансферами:

Хто пішов?

Спочатку поговоримо про тих, хто нас вже залишив. Це нападник Пилип Будківський і півзахисник Леван Арвеладзе. Команда збирається 13-го січня і цих футболістів на зборі вже не буде. Рафаель тепер повноправний гравець Слована. Він прагнув залишитися в тому клубі. А бразильці — це такі люди, які легко піддаються зовнішнім факторам. Ми пішли назустріч гравцеві, і тепер він грає за Слован.

Хто піде?

Ще будуть футболісти, які залишать Зорю. Причина — непотрапляння до складу. Так, агенти комусь шукають варіанти, комусь вже практично знайшли. Я думаю, це буде Дмитро Литвин. В оренду, швидше за все, підуть Тимофій Сухар і Єгор Шалфеєв. І наш Владислав Ємець перебуває зараз в оренді, але думаю, перейде в клуб Прем’єр-Ліги. Шукаємо команди і домовляємося про умови для Матеуса і Урати.

Чутки

Хочу одразу спростувати всі чутки, які були у пресі в це міжсезоння, щодо трьох гравців, якими ми нібито цікавилися. Жодним із трьох гравців ми не цікавилися і близько. Агенти, вболівальники та журналісти даремно витратили час, обговорюючи це.

Хто прийде?

Вже на збір до Запоріжжя приїдуть три гравці. Поки що можу назвати лише їхні національності. Перший із них – бразилець. Другий — латвієць, який тривалий час грав за межами Латвії і є вихованцем одного з німецьких клубів. Третій — камерунець, який виступав у Португалії. Цього камерунця ми хотіли запросити ще влітку, але не змогли домовитися. Зараз усі нюанси владнали. Є деякі проблеми з документами, але, я думаю, що ми з усім впораємося.

Ці футболісти дуже близькі до підписання контрактів із нами. Вони пройдуть тут медобстеження, потренуються разом із командою та звідси полетять до Туреччини. Якості цих футболістів вивчені головним тренером і він хотів би бачити їх у Зорі.

До Туреччини приїдуть ще декілька гравців. Якщо брати трьох вже названих футболістів і враховувати тих, хто приїде до Туреччини, то звідти візьмемо максимум 1-2 футболістів. Таким чином, наші придбання обмежаться 4-5 гравцями. Зараз від нас має більше футболістів піти, ніж прийти.

Читайте також: Гучний скандал зачепив Ла-Лігу. Зозулю знову звинувачують в нацизмі.

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також