Травма Ярмоленка і рання заміна Соболя. Петраков пояснив, що сталося

Чи зіграють травмовані футболісти з Боснією?

Виконувач обов’язків головного тренера збірної України Олександр Петраков після матчу з Фінляндією розповів про проблеми, які виникли у цьому поєдинку. Петракова цитує пресслужба УАФ:

Дуже важка гра. Стан у мене був важкий, зараз трохи легше. Про рахунок я не думав, адже в останніх матчах нам забивали на заключних хвилинах. Сьогодні арбітр додав шість хвилин, вони так довго тягнулися. Я думав: “Боже, коли ж це закінчиться?” Що стосується рахунку, то найголовніше — три очки.

Чи серйозна травма у Ярмоленка? Думаю, що ні. Завжди в таких ситуаціях лікар каже, що будемо знати вранці. Але Андрій — боєць, досвідчений футболіст. Я думаю, усе буде нормально.

Чому замінив Соболя вже у перерві матчу? Він повідомив про больові відчуття, не буду казати, які саме. Я думаю, що в нього все буде добре. У нас є рівноцінна заміна. Вийшов Корнієнко й не зіпсував каші.

Моя пресконференція перед матчем? Розумієте, мені важко сказати. Напевно, був не в дусі, готувався до гри, тому був небагатослівний. У мене є такий термін – “успіх любить тишу”

Фото УАФ

Нагадаємо, збірна України перемогла збірну Фінляндії з рахунком 2:1. Зараз команда Петракова посідає друге місце в групі D.

Читайте також: Герой для збірної України! Хто став найкращим гравцем матчу проти Фінляндії?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також