Треш в УПЛ. Арбітр дав фінальний свисток під час кутового, а потім Олександрія забила. ВІДЕО

Українські рефері продовжують "радувати" своїми рішеннями.

Черговий суддівський треш стався у поєдинку Олександрія – Минай, а точніше під час його закінчення. Арбітр компенсував до другого тайму 5 хвилин, але команди переграли цей час.

І ось, на 6:48 доданого часу Олександрія подає кутовий (який арбітр дозволив виконати), гравець Миная грає головою на ближній стійці, м'яч летить на дальню межу воротарської зони і в цей момент головний рефері матчу Олександр Шандор дає фінальний свисток. Однак, на межі воротарської зони дограв Савченко і він скинув м'яч головою на Копину, який в дотик переправив його у сітку воріт.

Тобто Шандор дав фінальний свисток до завершення атаки Олександрії, внаслідок якої господарі зуміли забити, і через це тренерський штаб та гравці Олександрії були дуже незадоволені таким рішення головного рефері поєдинку. У підсумку, багато негативних емоцій вилилося на Шандора з боку олександрійців.

Сам поєдинок завершився з рахунком 1:1.