Третя перемога поспіль! Арсенал із Зінченком переїхав чергового суперника. ВІДЕО

Арсенал потужно розпочинає сезон.

Після перемог над Кристал Пелас (2:0) та над Лестером (4:2) лондонський клуб у третьому турі на виїзді впевнено розбив Борнмут із рахунком 3:0. Олександр Зінченко цей матч розпочав у старті.

Уже на 5-й хвилині Арсенал повів у рахунку. Жезус накрутив декількох гравців, віддав на Мартінеллі, той другим дотиком завдав удару з гострого кута – голкіпер Борнмута відбив перед собою. Першим на добиванні опинився Едегор, який з декількох метрів переправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

Ще за 6 хвилин норвежець оформив дубль. Вайт прострілив з правого флангу до штрафного майданчика на Жезуса, не дуже вдало обробив м’яч, який відлетів чітко на Едегора. Півзахисник одразу в дотик пробив у кут воріт – 0:2.

Після такого інтенсивного старту каноніри помітно розслабилися, збавили темп і намагалися контролювати м’яч. Більше гольових нагод у першому таймі не було.

Розкішний початок Арсеналу вдався і по перерві. Джака отримав передачу в штрафному майданчику, обробив її та скинув під удар на Саліба. Французький захисник в дотик закрутив м’яч під поперечку – 0:3.

На 72-й хвилині свій м’яч, здавалося, забив Жезус, але VAR зафіксував у нападника положення поза грою і гол скасували. Більше забитих м'ячів у цій зустрічі не було.

3:0 – Арсенал перемагає Борнмут і набирає 9 очок після трьох турів.

Олександр Зінченко відіграв увесь матч і отримав від статистично-аналітичного порталу Whoscored 6,8 бала.