Трубін і Фортуна! Шахтар у неймовірному матчі з серією пенальті проходить Ренн. ВІДЕО

Анатолій Трубін – герой Шахтаря у виїзному матчі з Ренном. Український голкіпер з перших хвилин поєдинку з французами почав рятувати донецьку команду від небезпечних ударів суперника.

Гуїрі, Спенс, Трюффер і Маєр – ніхто з них своїми ударами не зміг переграти Трубіна.

Підопічні Йовічевича, попри тиск Ренна, намагалися знайти свій момент. На 22 хвилині гості навіть забили. М'яч після подачі з кутового та виграної верхової боротьби від Бондаренка потрапив до Траоре, який з близької відстані не залишив шансів Манданда. Гірники встигли порадіти, але потім прийшло смуток – Тобіас Штілер на відеоповторі побачив гру рукою у Бондаренка і гол Траоре скасував.

Свою ігрову перевагу господарі реалізували на старті другого тайму

На 50 хвилині Доку розігнав контратаку, віддав на Гуїрі, а той відпасував Токо-Екамбі. Нападник потужним ударом у кут воріт Трубіна забив перший м'яч у зустрічі – 1:0!

Французи продовжили атакувати. Тиск на ворота Шахтаря міг зняти гол гостей. Близьким до цього був Конопля, який після навісу з флангу злету пробивав у кут воріт Манданда – досвідчений голкіпер врятував Ренн!

Міг на останніх хвилинах основного часу рятівний м'яч забити Сікан. Зубков після навісу з флангу скинув м'яч на форварда, який в декількох метрах від воріт Манданда не зумів впіймати м'яч на ногу.

У екстратаймах свій високий рівень ще раз продемонстрував французький колектив.

Трубін врятував Шахтар після класного удару Гуїрі з меж штрафного майданчика гірників. Проте на 106 хвилині навіть Трубін не зумів зарадити голу. Доку на швидкості втік від Матвієнка і викотив Салаху на порожні ворота – 2:0!

Здавалося, моральних сил, щоби відігратися, підопічним Йовічевича не вистачить, але тут на допомогу прийшов фарт. Банальна подача Джурасека в напрямку воріт господарів перетворилася на гол. Белосян зрізав м'яч у власні ворота – 2:1!

Долю путівки в 1/8 вирішила серія одинадцятиметрових ударів.

Анатолій Трубін став героєм, потягнувши три пенальті від гравців Ренна. З долею фарту Шахтар проходить до 1/8 фіналу Ліги Європи!