Трубін рятує матч для Бенфіки. Українець з "орлами" проходить далі в ЛЄ. ВІДЕО

Бенфіка Анатолія Трубіна у матчі-відповіді Ліги Європи грала на виїзді з Тулузою.

У першому поєдинку лісабонці виграли з рахунком 2:1, тож у цій зустрічі їм треба було не програти і місце в 1/8 фіналу ЛЄ було гарантоване. Натомість, французи з усіх сил намагалися перемогти, але в першій половині зустрічі вони усього двічі пробили у площину воріт Трубіна і з тими ударами українець дуже легко впорався.

Та вже у другому таймі гравці Тулузи були дуже близькі, щоби забити. Спірінгс пробивав із меж воротарської зони, але Трубін продемонстрував фантастичну реакцію і відбив рукою. Французи ще декілька разів дуже небезпечно пробивали, але м'яч не залітав у сітку воріт.

Уже компенсований час господарі влаштували справжню навалу. На другій доданій хвилині Трубін зробив крутий сейв, діставши м'яч із кута воріт, після пострілу з дальньої відстані від Сьєрро.

Тож, Бенфіка втримує результат і з рахунком 2:1 за сумою двох матчів проходить в 1/8 фіналу Ліги Європи. Анатолій Трубін став одним із найкращих гравців "орлів" у цій зустрічі. Відомий статистично-аналітичний портал Whoscored оцінив гру українця у високі 7,6 бала.

Оцінка Анатолія Трубіна за матч ліги Європи з ТулузоюСкріншот із сайту WhoScored