Трубін виходить у чвертьфінал Ліги Європи! Українець відіграв на нуль. ВІДЕО

Бенфіка Анатолія Трубіна у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи на виїзді грала з Рейнджерс.

Попередній поєдинок між командами завершився з рахунком 2:2. Тож перед другою зустріччю жодна зі сторін не мала переваги. Складні погодні умови (увесь матч йшов дощ) не стали великою проблемою для Трубіна. Та й роботи в українця у першому таймі було небагато – лише один удар в площину воріт, з яким він впорався без зайвих зусиль.

Наприкінці першої половини зустрічі голкіпер Бенфіки здійснив крутий сейв – нападник Рейджерс Дессер вийшов віч-на-віч із Трубіним і українець виграв цю дуель. Однак, одразу після того, як воротар відбив удар, арбітр дав свисток про положення поза грою у форварда.

У другому таймі Бенфіка зуміла забити. На 66-й хвилині лісабонці підловили на контратаці свого суперника, Рафа Сілва з центру поля вибігав на побачення з голкіпером і впевнено відправив м'яч у кут воріт – 0:1.

Гравці шотландського клубу почали тиснути на ворота Бенфіка, намагаючись відігратися, але всі спроби закінчувалися невдачею. Максимум доходило до дальніх ударів, з якими Трубін без проблем справлявся.

Поєдинок так і завершився мінімальною перевагою Бенфіки (1:0) і з загальним рахунком 3:2 (за сумою двох матчів) проходить в 1/4 фіналу Ліги Європи.

Трубін за матч-відповідь з Рейнджерс отримав високі 7,2 бала від відомого статистично-аналітичного порталу WhoScored.