Це – фантастика! Збірники у захваті від Львова

Збірна України провела, мабуть, найкращий матч у своїй історії. На Арені Львів за аншлагу національна команда здобула більш ніж впевнену перемогу над грізною збірною Сербії.

Своїми думками після гри поділилися гравці та президент УАФ.

Віктор Циганков, півзахисник збірної України:

Фантастичні емоції. Взагалі за такої атмосфери одне задоволення грати. Сподіваюся, усім вболівальникам і країні сподобалося, як ми сьогодні грали. Та ще й результат такий хороший. Вітаю всю нашу країну.

Я намагався грати у той футбол, в який вмію, і виконувати тренерську установку. От і все. Голи присвячую родині, близьким, моїм друзям, коханим, усім!

Віталій Миколенко, захисник збірної України:

Атмосфера чудова. Це просто була моя мрія – зіграти в Україні за національну збірну! Перед грою в такий рахунок не повірив би. Але ми намагалися забити якомога більше після двох м’ячів.

Нам перед грою сказали, за складом побачили, що серби можуть грати у три захисники, ми спробували перебудуватися.

Це моя найкраща гра була взагалі за атмосферою та за змістом самої гри. Як бачите, у футбол гроші не грають.

Роман Яремчук, нападник збірної України:

Атмосфера просто неймовірна. Я хочу ще раз подякувати вболівальникам, всім фанатам футболу, які прийшли, всій Україні, що підтримують нас. Ми граємо для них і дуже дякую їм.

Ми на розминці побачили, що вони готуються грати у три захисники. Андрій Миколайович попередив нас, і ми швидко перебудувалися і були готові до цього. Тому це тренерська заслуга.

Голи присвятив дружині і батькам. Дуже дякую їм а підтримку!

Руслан Малиновський, півзахисник збірної України:

Готувалися дуже наполегливо до цієї гри, дуже серйозно, провели великий об’єм роботи перед цими іграми. Сьогодні показали дуже хорошу командну гру, виконали тренерські задумки штабу. І в бажанні та фізичному плані ми теж переграли сербів, тому заслужено перемогли. Вітаю всю країну.

До гри сербів у три захисники приготувалися. Але структура гри особливо не змінилася, що у 3 захисники вони грали, що у 4.

Кожен наш гол наближав нас до перемоги, але тримали концентрацію до кінця матчу. Третій, четвертий гол – і стало зрозуміло, що ми не повинні відпускати цю гру.

Євген Коноплянка, півзахисник збірної України:

Емоції переповнюють. Я не можу навіть передати, наскільки ми щасливі!

Ми виконували те, що мали. Сказали нам тренери робити, ми і робили. Ми відчували один одного. Ми мінялися на полі, тобто, ми розуміли, якщо людина опускається, Малина, наприклад, то я маю піднятися. Це знаєте, як партнер. Вони танцюють, вони повинні відчувати один одного. Так і ми разом сьогодні танцювали.

Сподіваюся, не розслабимося перед Люксембургом. Ну, нам треба ніч іще переспати, зараз побалдіти від цієї перемоги, а вже від завтра готуватимемося.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також