Це катастрофа© Циганик емоційно описав матч Дніпро-1 – Динамо. ВІДЕО

Журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми Циганик Live поділився своїми враженнями щодо центрального матчу туру УПЛ Дніпро-1 – Динамо (0:1):

Це катастрофа! Насправді, це катастрофа... Це центральний матч туру. Я розумію, що команди вийшли з зими, але створити на дві команди два гольові моменти? Такі команди, з такими футболістами, які претендують, щоби грати у збірній України... Як на мене – це занадто мало. Я не хочу говорити про те, чи правильні/неправильні тактики обрали тренери. Чому Динамо грало від оборони? – Зрозуміло, бо вони отримали від Інгульця і їм потрібно було зараз просто відчути цю перемогу. І вони її відчули! Їм було важко, вони терпіли, вони взагалі всю гру відмахувалися, відбивалися, в другому таймі взагалі мало переходили центр поля. Момент Раміреса не є об'єктивною ілюстрацією того, що відбувалося на футбольному полі, бо це сталося на останніх секундах. Але по самій грі було дуже складно. Там ще питання щодо якості поля, бо було дуже складно обробити м'яч. Дніпро-1 намагався грати першим номером, але в них нічого не виходило. Є певні проблеми: поміняли голкіпера, не вийшов Амаш, помилився Хайнер і Буяльський реалізував свій момент. Взагалі цей матч був до першої помилки і цей гол став вирішальним, бо якби раніше забив Піхальонок (як він один із найтечніших гравців чемпіонату з такої ситуації не міг забити?), то могло бути все інакше. У другому таймі і згадати нема чого.