Це крутіше, ніж у 2005. Космічний камбек Ліверпуля на Анфілді

Ліверпуль обіцяв дати бій, і якщо навіть програти, то зробити це красиво. А вболівальники попереджали суперників, що на них чекає пекло. І справді Анфілд перетворився на величезний казан божевільних емоцій.

Без Салаха і Фірміно змушений був грати Юрген Клопп. Тріо атакувальних гравців утворили Мане – Орігі – Шакірі. Також Червоні видозмінили центр поля. Мілнер, Хендерсон і Фабіньйо були покликані зупинити Мессі, який у першому матчі практично одноосібно вирішив долю матчу.

Початок поєдинку був повністю за Ліверпулем. Спочатку Мане хитнув Роберто і віддав під удар Шакірі. Швейцарець не найкращим чином влучив по м’ячу, і замість удару вийшла передачу на дальню стійку. Там Альба на мить випередив Хендерсона. А ось вже у наступній ситуації Альба став антигероєм. Жорді скинув м’яч на Хендерсона. Капітан Ліверпуля увірвався до штрафного майданчика і пробивав низом. Тер Штеген м’яч відбив, але просто на ногу Орігі – 1:0.

Забитий м’яч заспокоїв Ліверпуль і моменти почали виникати у Барселони. Двічі гольову нагоду біля чужих воріт втрачав Альба. Спочатку він замість того, аби пробивати вже із меж штрафного майданчика, почав пасом шукати Мессі. А потім з пасу того таки Мессі вибігав віч-на-віч із голкіпером, але відпустив м’яч задалеко і не зміг переграти Аліссона. Не переграв Аліссона і Коутіньйо, який цілив у нижній кут.

Першим тайм минув в цілому за рівної гри, але рахунок був на користь Ліверпуля. Наприкінці першої половини матчу у жорстких зіткненнях отримали травми Хендерсон і Робертсон. Однак обидва дотерпіли до перерви. На другий тайм із двох вийшов тільки Хендерсон. Робертсона змінив Війналдум і на лівий фланг захисту знову перейшов Мілнер.

Шанс для удару на перших хвилинах другого тайму втратив Мане. Роберто нарешті виграв боротьбу у вінгера і вибив м’яч на кутовий практично із ноги сенегальця. Саме після цього кутового Ван Дайк в боротьбі із Ленгле пробивав п’ятою – сейв Тер Штегена. Практично одразу свою контратаку провела Барселона, і вже Аліссон змушений був рятувати після удару Суареса. Продовжив феєрити Альба. Щоправда, тут захисник може подякувати і Ракітичу. Хорват віддав пас в недодачу, а іспанець помилився позиційно. Александр-Арнольд м’яч відібрав і виконав простріл на одинадцять метрів. Туди набіг Війналдум і прошив ударом Тер Штегена – 2:0.

Поки Барселону хитало у нокдауні, Ліверпуль продовжив добивати каталонців. Шакірі опинився на лівому фланзі і вирізав точний навіс на Війналдума. Нілерландця загубили Піке і Ленгле, чим півзахисник Ліверпуля і скористався, злетівши над їхніми головами на півметра і пробивши головою у дев’ятку – 3:0.

Барселона взяла паузу і трохи поконтролювала гру. Мессі із м’ячем протягнув на спині Мілнера і Фабіньйо та заробив жовтку картку для Матіпа. Повторити свій шедевр із першого матчу команд аргентинцеві не вдалося. Після розіграшу кутового знову був шанс у Мессі. Лео відкрився із глибини та отримав м’яке закидання. Капітан Барселони прийняв м’яч і пробивав у ближній кут – Аліссон врятував Ліверпуль.

Господарі відчували відповідальність та тиск. Адже на гол Барселони довелося би відповідати ще двома. Тому Ліверпуль перейшов на обережну та десь навіть прагматичну модель гри. За 11 хвилин до кінця матчу сталося неймовірне. Гравці Барселони втратили концентрацію, поки Александр-Арнольд готувався подавати кутовий. Захисник Ліверпуля смикнувся, але побачив, що суперники заснули, і віддав передачу низом на Орігі. Бельгієць в дотик відправив м’яч у ворота.

Один із героїв двобою Орігі отримав травму на останніх хвилинах і не зміг гру продовжити. Барселона повністю оточила штрафний майданчик Ліверпуля, але господарі гідно тримали оборону. Більше того, саме Ліверпуль міг забивати. Мане втік ледь не із власної половини поля, але вдало пробити не зміг. Ліверпуль втримав потрібний рахунок і вийшов до фіналу Ліги Чемпіонів!

Насолодіться останніми секундами і радістю переможців!