Цей клуб не заслужив на існування. КДК УАФ карає злочинне футбольне кодло

Стара історія отримала логічний фінал.

Більше року тому жалюгідний за своєю діяльністю клуб ПФК Суми був позбавлений професійного статусу. А його ділки-футболісти і не тільки вони отримали дискваліфікації.

Детально тема розкрита у цих відео – перегляд сюжетів доступний на Youtubе Профутбол.

Можна було порадіти справедливості, якби не юридичне затягування, яке дозволило шахраям ще підзаробити.

Поки аферист Єгор Луговий намагаєтья знайти ̶л̶о̶х̶і̶в̶  підписників на свій черговий кидок, КДК УАФ нарешті оприлюднив рішення з усіма “почестями” для футбольних злочинців:

За результатами розгляду ФК «Суми» позбавлено статусу професіонального клубу та заборонено брати участь у змаганнях ПФЛ наступного сезону.

Також даним рішенням Ростиславу Козару та футболістам Єгору Луговому та Олегу Давидову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), довічно.

Олександру Мартюку та Олександру Севідову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 5 (п’ять) років та на 5 (п’ять) років умовно. Із встановленням випробувального строку 2 (два) роки, облік якого починається після відбуття основної санкції.

Сергію Золотницькому заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 3 (три) роки та на 2 (два) роки умовно. Із встановленням випробувального строку 2 (два) роки, облік якого починається після відбуття основної санкції.

Футболістам Тарасу Дураю та Сергію Гаращенкову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 3 (три) роки.

Футболістам Артему Штаньку та Дмитру Богачову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 1 (один) рік.

Футболісту Миколі Вечурку заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 6 (шість) місяців (які він фактично відбув) та на 6 (шість) місяців умовно. Із встановленням випробувального строку 2 (два) роки, облік якого починається після відбуття основної санкції.

Футболістам Давиду Кохії, Артему Козлову, Іраклію Циколії, Владиславу Шараю, Ярославу Рафальському заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 1 (один) рік умовно. Із встановленням їм випробувального строку 2 (два) роки

Сподіваємося, що більше про цих феноменів чесної гри і спортивних принципів ми ніколи не почуємо. А історія кодла з ПФК Суми стане прикладом для тих, хто думає про матчі з фіксованим результатом і сподівається, що йому це минеться.

Читайте також: Час Х! Серія А назвала крайню дату продовження сезону, в АПЛ теж визначилися

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також