Цього разу не виручив! Українець не реалізував пенальті за кордоном. ВІДЕО

Український футболіст не зумів допомогти команді у матчі чемпіонату.

У 10 турі чемпіонату Кіпру Омонія Романа Безуса вдома приймала Аполлон (2:0). Ексфутболіст збірної України мав ідеальну нагоду, щоби забити у цьому матчі. На 24 хвилині зустрічі 33-річний півзахисник взявся виконувати одинадцятиметровий удар. Безус пробив у правий від себе кут воріт, але голкіпер Аполлона вгадав напрям польоту м'яч і врятував свою команду від гола. Проте, команда з українцем у складі, все одно, добилась позитивного результату.

Роман Безус провів на полі 77 хвилин, результативними діями відзначитись не вдалося. Наразі Омонія розташовується на 2 сходинці у турнірній таблиці чемпіонату Кіпру.