Циганков ледь не забив шедевральний м'яч! Жирона програє в матчі Ла Ліги. ВІДЕО

Жирона в 36-му турі чемпіонату Іспанії вдома приймала Вільярреал. Український дует Артем Довбик і Віктор Циганков уже звично вийшли у стартовому складі каталонців.

Першими у цій зустрічі могли забивати саме гості. На 9-й хвилині Бертран Траоре стріляв із дальньої відстані у дев'ятку, але Гассаніга в ефектному стрибку врятував свою команду.

У середині тайму чудову нагоду мав Циганков. Український вінгер Жирони з лінії штрафної зони цілив у кут воріт та йому забракло дещиці, щоби забити – м'яч пройшов у лічених сантиметрах поруч зі стійкою.

Потім на 33-й хвилині з гострого кута пробивав Довбик та голкіпер Вільярреала вчасно вийшов із воріт і з легкістю парирував цей удар.

На перерву команди пішли за рахунку 0:0. Та вже у другому таймі футболісти "жовтої субмарини" зуміли вийти уперед. На 59-й хвилині Траоре після відскоку отримав м'яч у штрафному майданчику Жирони і він у дотик відправив його точним ударом у кут воріт – 0:1.

За декілька хвилин Циганков ледь не зрівняв рахунок шедевральним ударом. Українець змістився з флангу у центр, обігрався в стіночку із партнером по команді і завдав удару – м'яч влучив у поперечку!

Жирона продовжувала тиснути на свого суперника, але пробити захист і голкіпера Вільярреала їм не вдалося і каталонці поступилися 0:1.