Циганков мав СУПЕРмомент! Жирона розгромно поступилася Реалу в Ла Лізі. ВІДЕО

Жирона у центральному поєдинку 8-го туру чемпіонату Іспанії приймала мадридський Реал.

Український дует (Віктор Циганков та Артем Довбик) вийшов у стартовому складі каталонців.

Уже на 4-й хвилині Циганков ледь не забив у ворота Реала. Після навісу з правого флангу вінгер Жирони пробивав головою з близької відстані, але влучив у стійку.

Натомість, підопічні Карло Анчелотті свою першу нагоду реалізували. Сталося це на 17-й хвилині зустрічі. Беллінгем видав розкішну передачу на Хоселу і нападник мадридців з лінії воротарського майданчика сильно пробив – Гассаніга встиг виставити руки, але відбив м’яч він у власні ворота – 0:1.

На 21-й хвилині Королівський клуб подвоїв свою перевагу. Після подачі з кутового Чуамені, якого загубив центральний захисник Жирони, головою переправив м’яч у сітку воріт – 0:2.

На 28-й хвилині третій м’яч Реала ледь не забив Беллінгем. Англієць вийшов віч-на-віч з Гассанігою, але переграти голкіпера Жирони він не зумів.

Уже під кінець першого тайму гості створили ще одну нагоду. Кроос стріляв з меж штрафного майданчика під поперечку, але Гассаніга відбив на кутовий.

Одразу по перерві Мічел вирішив замінити Віктора Циганкова. Артем Довбик дограв до 60-ї хвилини, після чого замість нього вийшов Стуані.

На 71-й хвилині Реал таки забив ще раз. Хоселу увірвався до штрафного майданчика сильно пробив – Гассаніга відбив перед собою. На добиванні першим опинився іспанський нападник, який скинув на Беллінгема, і той ударом від газону переграв голкіпера Жирони – 0:3.

Каталонці намагалися створити щось біля воріт Кепи, але відквитати бодай один гол їм не вдалося. Уже в компенсований час Начо отримав червону картку за фол проти гравця Жирони.

У підсумку Жирона поступається 0:3 Реалу і Королівський клуб виходить на перше місце в чемпіонаті Іспанії (21 пункт). Каталонський колектив займає третю сходинку з 19-ма очками.