Творять казку Жирони! Іспанія у захваті від гри Довбика та Циганкова

Українці вразили іспанців своєю грою.

Довбик та Циганков продовжують запалювати в ІспаніїФото: Getty imagesВіктор Циганков та Артем Довбик допомогли Жироні вдома розгромити Севілью (5:1) в рамках 21-го туру чемпіонату Іспанії – тренер іспанців Мічел прокоментував гру українців:

Це неймовірно через швидкість, з якої ми вийшли. Швидкість Савіо та Порту, дуелі центральних захисників, що відбирає м'яч і просуває його вперед Іван, Довбик, який має брутальну здатність забивати голи. Третій наш гол був жорстокий. Це один із найкращих голів, які ми бачили.

Без м'яча ми маємо бути агресивними в атаці. Нам важко, коли нас підкорюють, але в мене таке почуття, що ми краще захищаємось в атаці. Порту був неймовірний, Циганков агресивний, Савіо... у них жорстока прихильність до одноклубників, — сказав Мічел.

Своє захоплення Довбиком та Циганковим висловила іспанська преса:

MARCA: Віктор Циганков та Артем Довбик є гордістю української нації. Гравці Жирони – одні із найкращих амбасадорів України, яка вже понад два роки перебуває у повномасштабній війні з росією. Окремо відзначимо Артема Довбика, який оформив хет-трик за шість хвилин. Справжнє божевілля!

Mundo Deportivo: Гра вогнів була вступом до нової вечірки, яка розвіяла, якщо були сумніви після нічиєї в Альмерії. Жирона хоче стати чемпіоном і українці ведуть клуб до цієї мети. Це була нова, історична вечірка на стадіоні каталонців.

AS: Не шукайте пояснень. Якщо вам подобається футбол, незалежно від кольорів, до яких ви відчуваєте любов чи симпатію, ви насолоджуєтеся Жироною. Севілью збила вантажівка, за кермом якої був Артем Довбик. На забиття трьох м'ячів йому знадобилося всього шість хвилин і 33 секунди. Після голів українського нападника гра дещо заспокоїлася, проте вишенька мала впасти, і це сталося з голами Циганкова та Стуані. Каталонський клуб крок за кроком рухається до чемпіонства. Казці бути?