U-17 і U-19 по-вольовому долають сербів!

Збірна України, вік гравців до 17 років, провела свій другий матч в еліт-раунді відбору на Євро-2018.

Суперником підопічних Олега Кузнецова була сербська команда, що після першого туру посідала лідерську позицію у групі 1 після перемоги над чехами у першому матчі (2:0).

Старт поєдинку нашим хлопцям дався важко. Вже на 12 хвилині півзахисник сербів Богдан Йочич відкрив рахунок.

🙏🏽🇷🇸❤️

A post shared by Bogdan Jočić (@bogdanjocic10) on Feb 24, 2018 at 9:38am PST

До перерви вдалося досягти рівноваги. Вже у другому матчі поспіль гол забив Данило Сікан. Це вже четвертий м’яч нападника у сезоні. Перші сорок хвилин протистояння так і завершилися 1:1.

Фото ФК Карпати

Під фінальний свисток українці вирвали перемогу у ключовому для себе протистоянні. Гравець Шахтаря Михайло Мудрик приніс таку жадану вольову перемогу над непростим суперником. До слова, в останніх чотирьох поєдинках серби лише перемагали.

Фото з сайту ФФУ

Здобуток підопічних Олега Кузнецова – 4 очка у двох матчах. Вирішальне протистояння з господарями відбору, чехами, котрим сьогодні ще належить зіграти проти іспанців, припаде на 27 березня.

Нагадаємо, що перший матч у групі українці зіграли внічию з іспанцями 1:1

U-19 теж у рамках відбору на Євро-2018 зустрічалася з сербами. Перший тайм українці програли через необачність. Віталій Миколенко порушив правила проти Луки Іліча у своєму штрафному майданчику. На 21 хвилині Джоржде Йованович реалізував пенальті, пробивши у протилежний від Владислава Кучерука кут.

За 10 хвилин до фінального свистка Миколенко виправив ситуацію. Затяжний розіграш кутового і агресивність на правому фланзі атаки завершилися навісом на голову Віталію і динамівець свій шанс не втратив.

Фото з сайту Динамо Київ

А вже у доданий арбітром час перемогу українцям приніс влучний удар дніпрянина Олександра Сафронова. 2:1!

Фото СК Дніпро-1

Перший матч зі шведами українці виграти не змогли (0:0), проте ця перемога над сербами надасть хлопцям упевненості перед заключним поєдинком у групі 4 з румунами.