U-19. Україна бита Італією

Еліт-раунд кваліфікації на Чемпіонат Європи U-19, що цього літа пройде у Вірменії, Україна розпочала 20 березня. У першому матчі відбірного турніру наші земляки зіграли унічию з сербами 2:2.

А тепер з’явилися практично реалізовані шанси пропустити літній турнір на Кавказі, оскільки другий матч відбору підопічні Сергія Нагорняка програли.

Збірна Італії – фаворит у протистояннях з нами на усіх рівнях. Але українці, як і у зустрічі з сербами, знову першими вийшли вперед у цьому поєдинку з господарями кваліфікації. Гол в активі Цитаїшвілі, який забивав і сербам. А от далі відбулася неймовірна прикрість. Щойно розвівши з центра поля, італійці зрівняли рахунок, а на 45+1 забили в роздягальню.

Увесь другий тайм українці намагалися відігратися, двічі цілили у каркас воріт, однак до гола справа не дійшла. Навіть більше – пропустили втретє, причому знову на заключних секудах тайму – 90+6 хвилина!

Поразка 1:3 залишає нашій збірній U-19 суто математичні шанси поїхати до Вірменії. Одне очко, третє місце у квартеті і мінус 2 різниця м’ячів.

Заключний поєдинок українці проведуть 26 березня з бельгійцями, що на разі другі. Маючи ті ж самі 4 очки, що й Італія, збірна Бельгії йде за господарями через меншу кількість забитих м’ячів (4-2 проти 5-3 в Італії)