У Кривому Розі буде своя Арена

У Кривому Розі буде розкішна арена. На стадіон Металург чекає реконструкція.

28 лютого на сесії міської ради депутати місцевого рівня підтримали розробку проекту з реконструкції фасаду стадіону. За це проголосували 40 депутатів з 53.

Всього на розробку документації по проекту і кошторису реставрації витратять 700 тисяч гривень.

Первый Городской

 

Реконструкція торкнеться всього стадіону – трибун, перекриття. А на фасад додатково розроблятиметься проект, – каже FootballHub Олександр Ступак, голова комітету з фізичної культури і спорту виконкому криворізької міської ради.

По реконструкції стадіону проект вже є. Зараз він проходитиме процедуру експертизи. Замовник цього проекту – управління капітального будівництва виконкому криворізької міської ради.

Зараз стадіон перебуває у робочому стані, але потребує капітального ремонту і реконструкції. Зараз на арені не проводять матчі чемпіонату України. Відбуваються тільки тренування у підтрибунних приміщеннях, діють секції з боксу і важкої атлетики. Також там тренуються юні футболісти.

Біля стадіону Металург проводиться реконструкція запасного футбольного поля. Влітку там буде поле зі штучним покриттям.

Первый Городской

Стадіон побудований у 1970 році. У 1999 році, до 225-річчя Кривого Рогу, арену реконструювали. На Металурзі встановили індивідуальні пластикові сидіння.

На стадіоні свої єврокубкові матчі проводив Дніпро. За часів СРСР в Дніпрі перебував стратегічно важливий ракетобудівний завод і для іноземців місто мало статус «закритого».

У 80-х роках Кривий Ріг відвідували Трабзонспор (1/16 КЕЧ), Левскі (1/8 КЕЧ), Бордо (1/4 КЕЧ), Вісмут (1/32 КУЄФА), ПСВ (1/16 КУЄФА), Хайдук (1/8 КУЄФА) і  Легія (1/32 КУЄФА).

14 травня 2006 року на стадіоні пройшов єдиний в історії українського футболу «золотий матч». Шахтар в додатковий час переміг Динамо. На 100-й хвилині гол забив Джуліус Агахова.

Металург був домашнім стадіоном Кривбаса до зникнення команди.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також