У Києві немає НІЧОГО доступного – іноземці про фінал Ліги чемпіонів

Автор: Ірина Козюпа

Редакційна пошта. Чим ближче до фіналу Ліги чемпіонів, тим більше іноземних колег звертаються з проханнями про допомогу.

Getty Images

Головна проблема – у Києві немає вільних готелів, або номери в них коштують дуже дорого. Журналісти з Німеччини, Італії та навіть Великої Британії просять допомогти їм із розміщенням.

Ось яке повідомлення прийшло до журналістів FootballHub.

Привіт Ірино! Це Клаудіо з Мюнхена / Німеччина. Ми познайомилися багато, багато років тому на Євро-2012 у Києві. Я досі пам’ятаю, як ти подарувала букет квітів тренеру… збірної Швеції, здається? Це мій улюблений спогад з Євро! Я сподіваюся, у тебе все добре і ти досі отримуєш радість від футболу.

Зараз я працюю з мюнхенською Баварією на її “Road to Kyiv” (можливо…) до фіналу Ліги чемпіонів. Якщо вони пройдуть Реал Мадрид, я приїду до Києва (і було б чудово побачити тебе); якщо переможе Мадрид, то до Києва поїде мій колега.

В будь-якому разі, ми перевірили всі готелі і зрозуміли, що немає НІЧОГО доступного… Тому я б хотів запитати чи є в тебе якісь ідеї, як знайти помешкання на 2-3 дні в межах 26 травня. Можливо, ти знаєш якісь маленькі Bed&Breakfast готелі, яких немає на сервісі booking.com? Або ти знаєш якогось друга чи колегу, хто може здати кімнату і отримати за це якісь гроші.

Якщо ти пам’єтаєш, то я дуже ввічливий і красивий J… і ми звикли до приватного розміщення. Наприклад, влітку на Чемпіонаті Світу я житиму у сім’ї в Єкатеринбурзі 5 днів…

То, що? Зможеш мені допомогти? Будь-яка ідея чи контакт стануть у пригоді…

Тільки найкращі вітання з Мюнхена. Сподіваюсь, побачити тебе в Україні! Клаудіо

Фінал Ліги чемпіонів пройде у Києві на НСК Олімпійський 26 травня. А за два дні до цього на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського зіграють жіночий фінал ЛЧ.

Наприклад, одні і ті самі апартаменти на сервісі Booking.com на дні фіналу коштують 24 тисячі гривень за дві доби.

Всього на тиждень раніше ця сама квартира-студіо коштує 1400 гривень.

Зростання цін під час великих івентів – це світова практика, але такий стрибок в 5-10 разів – це дуже багато. Навіть для європейців.

Під час Євро-2012 українські вболівальники у відповідь на роздуті готелями ціни селили іноземців у себе безкоштовно.

Як буде цього разу?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також