У ЛЧ таке не пробачають. Зальцбург карає Динамо за марнотраство. ВІДЕО

Київське Динамо у першому матчі плей-оф відбору ЛЧ приймало Зальцбург.

Кияни дуже активно розпочали поєдинок і діяли гостро попереду, але до удару ситуація ніяк не доходила. Найнебезпечніші моменти мав Ярмоленко, спочатку вінгер Динамо отримав м'яч у штрафному майданчику суперників, але дуже довго підлаштовувався під удар і його обікрав захисник.

Потім Ярмоленко ледь не вибіг віч-на-віч із голкіпером після помилки оборонця Зальцбурга, але лідеру киян забракло швидкості.

А перша небезпечна нагода Зальцбурга завершилася голом. Попов обрізався у центрі поля, коли намагався на прийомі обікрасти суперника (це був Мусса Єо), але той проскочив захисника Динамо і розрізною передачею вивів на побачення з Бущаном Нене, який спокійно покотив м'яч у кут воріт – 0:1.

Після цього К'єргор стріляв здалеку у верхній кут, але голкіпер Динамо у ефектному стрибку відбив на кутовий.

Підопічні Шовковського створили свій момент на 37-й хвилині, коли Караваєв пробивав у ближній кут – м'яч пролетів поруч зі стійкою.

Старт другого тайму обернувся для Динамо спражньою катастрофою. Караваєв у власному штрафному майданчику вдарив по нозі гравця Зальцбурга і арбітр без вагань вказав на позначку. Одинадцятиметровий впевнено реалізував К'єргор, який розвів м'яч і Бущана по різних кутах – 0:2.

На 57-й хвилині Зальцбург ледь не забив втретє. Глух завдавав удару з близької відстані і Бущан виконав фантастичний сейв. Свого голкіпера підстрахував Попов, який вибив м'яч якнайдалі.

Потім свою гольову нагоду мали й динамівці. Шапаренко навісив на дальню стійку, куди вбігав Брагару, але вінгеру забракло дещиці, щоби переправити м'яч у сітку воріт.

Під завісу матчу гравці Динамо ледь не відквитали один гол. Після навісу з кутового від Піхальонка головою пробив Попов – м'яч влучив у стійку і вилетів у поле.

Майже одразу після цього Глух вибігав майже віч-на-віч із Бущаном, але пробив повз ворота.

Ще одну нагоду кияни мали уже в компенсований час. Після скидання від партнера по команді Шапаренко пробивав із меж штрафного майданчика – голкіпер Зальцбурга забрав м'яч до рук.

Тож Динамо поступаєть 0:2 у першому матчі і тепер Динамо має створити невеличке диве у другому поєдинку.