У матчі з голом із 57 метрів! Гравець Динамо достроково став чемпіоном у оренді. ВІДЕО

Гравець Динамо здобув чемпіонство за кордоном!

Вінгер киян Георгій Цитаїшвілі, який виступає в оренді за Динамо Батумі, став чемпіоном Грузії за два тури до завершення, завдяки домашній перемозі над Телаві з рахунком 3:0!

Сам Цитаїшвілі в цій зустрічі, на 54-й хвилині хвилині, відзначився асистом. Вінгер відпасував на Зарію, який накрутив суперників і дуже сильно пробив під поперечку!

Особливу насолоду фанам у цьому матчі подарував третій гол Динамо Батумі.Пацація наважився на удар із 57-ми метрів і не прогадав! М'яч після його пострілу перелетів голкіпера і відправився у сітку воріт!