У меншості вирвали перемогу! Динамо на останніх хвилинах дотискає Дніпро-1. ВІДЕО

У суботу, 27 квітня, в рамках матчу 26-го туру УПЛ Динамо зустрілося з Дніпром-1.

Команди інтенсивно розпочали гру, багато боротьби було на полі з перших хвилин поєдинку. Ні Динамо, ні Дніпро-1 не хотіли віддавати перевагу у руки суперника.

Без великої кількості яскравих моментів пройшов перший тайм. Єдиний раз кияни максимально наблизилися до воріт дніпрян на 30-й хвилині зустрічі. Після прострілу від Кабаєва з лівого флангу, Ванат прийняв м'яч у штрафній і пробив, але удар заблокував Сарапій.

На 43-й хвилині Дніпро-1 відкрив рахунок поєдинку. Гуцуляк обіграв Михавка та Попова, а потім з гострого кута вразив ворота Бущана – 1:0!

Заряджені відігратися вийшли динамівці на другу половину зустрічі і їм це вдалося. Уже на 49-й хвилині Кабаєв зрівняв рахунок. Після швидкої комбінації киян м'яч дістався Кабаєву, який пробив під поперечину з меж воротарської площини – 1:1!

Підопічні Максимова відповіли Динамо небезпечним моментом – Пасич завдав потужний удар, і, на щастя киян, Бущан врятував свою команду, зробивши сейв.

Дуже небезпечно зіграв Тимчик наприкінці матчу проти гравця Дніпра-1, за що отримав пряму червону картку. Втім, це не завадило динамівцям забити ще. Ванат на останніх хвилинах поєдинку приніс перемогу Динамо, замкнувши передачу від Супряги – 2:1!

У підсумку, 2:1 – динамівці виривають важливі очки у матчі з Дніпром-1!