Участь Жирони в ЛЧ під загрозою! Усе залежить від Ман Сіті

Іспанський клуб можуть відправити в інший турнір.

За оновленими правилами щодо володіння клубами, які УЄФА надіслав учасникам єврокубків, Жирона і Манчестер Сіті не зможуть взяти участь в одному розіграші Ліги чемпіонів, поки власники (City Football Group) не зменшать частку в якійсь із команд до 30%, повідомляє The Times.

ЖиронаФото: Getty Images

Наразі холдингу CFG належать 100% акцій містян і 47% акцій іспанського клубу, що перевищує норму. Через це Жирона може бути переведена з Ліги чемпіонів у Лігу Європи, а Ман. Сіті залишиться в найпрестижнішому клубному турнірі завдяки вищому коефіцієнту Англії в рейтингу УЄФА.

Водночас УЄФА пропонує клубам ще іншу опцію, яка дозволить обом командам зіграти в Лізі чемпіонів. Для цього City Football Group треба передати всі акції одного клубу сліпому трасту (довіреній стороні) під наглядом спеціальної комісії, призначеної УЄФА. Такою опцією в сезоні 23/24 скористалися в RedBird Capital щодо Мілана і Тулузи, інвестором яких є ця американська компанія.

У документі УЄФА зназначається, що сліпий траст буде тимчасовою альтернативою, наданою у виняткових випадках для змагань УЄФА у сезоні 2024-25. Ці правила можуть бути змінені на наступні сезони.

Читайте також: Відома відповідь Реала! Європейський гранд запропонував 50 млн євро за Луніна

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також