Удар по чемпіонських амбіціях! Динамо СЕНСАЦІЙНО втрачає очки в матчі УПЛ. ВІДЕО

У понеділок, 8 квітня, відбувся поєдинок 23-го туру УПЛ між київським Динамо та черкаським ЛНЗ.

З самого початку матчу кияни володіли ініціативою. З кожною хвилиною ЛНЗ становилося важче і важче чинити супротив тиску динамівців.

Дуже хотіли підопічні Шовковського забити швидкий м’яч і їм це вдалося. Вже на 15-й хвилині Ярмоленко відкрив рахунок. Після передачі від Ваната капітан Динамо з меж штрафної перекинув м'яч через Кучеренка — 1:0!

Кияни могли подвоїти перевагу у середині першого тайму, коли пробивав Бражко з кількох метрів, але воротар ЛНЗ прочитав півзахисника та зробив суперсейв.

Наприкінці першого тайму динамівці пропустили. Після подачі Рибалки з кутового, Нещерет випустив м'яча з рук і Саліху переправив його у порожні ворота — 1:1. І саме за такого рахунку команди пішли на перерву з нічийним рахунком.

Гол додав впевненості підопічним Дулуба і у другій половині зустрічі черкаський колектив діяв більш гостро та агресивно, біло-сині теж мали намір знову вийти вперед, але їм це не вдалося. Під кінець матчу ЛНЗ показав характер, раз за разом створюючи небезпеку біля воріт суперника. Та більше забитих м'ячів у зустрічі не було.

У підсумку 1:1 – Динамо грає внічию з ЛНЗ. Таким чином, кияни набирають 45 очок і займають 3-тю сходинку в УПЛ. Наразі біло-сині відстають від першого місця, яке посідає Шахтар, на 4 очки (і кияни, і гірники провели однакову кількість матчів). Другим йде Кривбас з 47-ма пунктами, але команда Юрія Вернидуба зіграла на два поєдинки більше.