Удар по слабких місцях. Манчестер Сіті розбирається з Арсеналом. ВІДЕО

Центральний матч першого кола (перенесений поєдинок) зіграли в Лондоні.

Арсенал та Манчестер Сіті дуже обережно розпочали зустріч. Перший небезпечний момент вболівальники побачили в середині першого тайму. Зінченко класно подав у штрафний майданчик манчестерців на Нкетіа, який ударом головою пробив поруч зі стійкою воріт Едерсона.

Гості відповіли результативно. Де Брюйне підстеріг помилку Томіясу (японець віддав заслабкий і неточний пас на Рамсдейла), перехопив м'яч і в один дотик перекинув через голкіпера Арсенала – 0:1 на 23 хвилині.

Господарі не знітилися і забрали м'яч під свій контроль, щоби відігратися. Класну комбінацію підопічних Артети мав завершувати ударом Сака, але лідер лондонців із меж штрафного майданчика на це не наважився, затягнувши з рішенням і втративши м'яч.

Відігратися команді Зінченка вдалося на 42 хвилині. Едерсон необережно зіграв на виході і збив Нкетіа – пенальті. До слова, на цей момент у голкіпера містян вже була жовта картка, а другу арбітр йому не показав... Одинадцятиметровий впевнено реалізував Сака – 1:1!

Останнє слово першого тайму могло бути за гостями. М'яч після подачі зі штрафного і удару Родрі/Аке влучив у поперечку воріт Рамсдейла.

Після перерви градус напруги ще більше зріс.

Ерлінг Голанд у боротьбі з Габріелем заробив пенальті, але після підказки ВАР Ентоні Тейлор своє рішення скасував.

Арсенал відповів супершансом Нкетіа. Швидка атака господарів завершилася прострілом Томіясу – Нкетіа не встиг переправити м'яч у сітку воріт гостей.

Манчестерці ще раз покарали господарів за помилку на 72 хвилині. Габріел обрізався на власній половині поля, Сілва віддав на Голанда, норвежець викотив на Гюндогана, а той віддав під удар Грілішу. М'яч після пострілу англійця летів у кут воріт лондонців, куди стрибав Рамсдейл, але невеличкий рикошет від Томіясу не залишив голкіперу Арсенала шансів – 1:2!

Добив Арсенал на 82 хвилині Голанд. Форварт Ман Сіті скористався класним пасом Де Брюйне і з правої пробив точно у дальній кут воріт Рамсдейла – 1:3.

Ман Сіті наздоганяє Арсенал у турнірній таблиці АПЛ, випереджаючи команду Артети за кращою різницею забитих/пропущених м'ячів. Проте, у канонірів є ще гра в запасі.