Ударив асистента тренера. Одноклубник Малиновського зарядив супернику по обличчю. ВІДЕО

У матчі між Лансом та марсельським Олімпіком стався скандальний епізод, який пропустив головний арбітр зустрічі.

У середині першого тайму зірковий футболіст команди гостей Дімітрі Паєт дав ляпаса асистенту головного тренера Ланса! Сталося це під час штовханини, яка виникла через те, що захисник господарів Факундо Медіна вдарив м'яч у бік лави запасних Марселя.

Найцікавіше, що суддя не помітив цей момент і не вилучив Паєта. А сам гравець вийшов на заміну в другому таймі замість Руслана Малиновського і ще й забив.

Щоправда, це не врятувало Марсель і вони все одно програли 1:2. Та й Паєт не уникне покарання. Оскільки дії півзахисника потрапили на камери, то тепер інцидент розгляне дисциплінарний комітет і футболісту загрожує дискваліфікація до 5-ти матчів.