Україна в 1/8 Чемпіонату Європи! Виграли групу з Португалією, угорцями і турками. ВІДЕО

До чемпіонату світу один крок.

Збірна України з мініфутболу вийшла в 1/8 фіналу Євро, який проходить у Словаччині. У третьому турі групових змагань наші хлопці зустрічалися зі збірною Португалії.

Співгромадяни Кріштіану Роналду забили першими після нещасного випадку в захисті українців. Негель влучив у п'ятку власному гравцеві, чим скористалися номінальні гості – 0:1.

Відповіли українці в середині першого тайму. Щериця після розіграшу з кутового пробив у дев'ятку воріт Рату – 1:1.

Повторив подвиг свого партнера по команді Роман Бакум. Гравець збірної України в компенсований до першого тайму час майже з центра поля поцілив у дальній верхній кут воріт суперника – 2:1!

Після перерви гості зрівняли рахунок зусиллями Дієго Гарсії, який вдало вибіг у контратаку – 2:2.

На жаль, достинути португальців українській команді не вдалося. Проте збірна України все одно з першого місця в 1/8 фіналу мініфутбольного Євро.

На груповому етапі, крім Португалії, українці залишили позаду дуже сильну команду Угорщини, обігравши її 2:0: