Українець з Шахтаря ледь не перейшов у Ла Лігу! Трансфер зірвався у останній момент

Українців в Іспанії могло побільшати.

Як повідомив Михайло Співаковський у програмі ТаТоТаке, вінгер Шахтаря Олексій Кащук був дуже близький до переходу в Мальорку, але в останній момент трансфер зірвався і тепер гравець тренується в Києві з молодіжною командою гірників U17.

Журналіст називає дві можливі причини зірваного переходу футболіста:

Олексій Кащук молодіжна збірна УкраїниФото: Getty images

В останній день трансферного вікна Олексій Кащук мав перейти до клубу Прімери – у Мальорку... 31-го січня клуби начебто домовились між собою про трансфер, але в останній момент іспанці вийшли з перемовин. За першою версією, пропозиція Мальорки не влаштувала Шахтар, який хотів отримати більше "живих" грошей, а не гіпотетичних відсотків і бонусів, як у випадку з Мудриком. За іншою – втрутились люди "навколо процесу", посередники, які зіпсували цю історію. Адже завжди, коли є трансфер такого штибу, комусь хочеться погріти долоньки на цьому вогнику. Зараз ситуація важка: 5 місяців контракту, трансферне вікно зачинилось. Мені важко уявити, щоби Шахтар зараз віддав Кащука в оренду навіть будь-якому клубу УПЛ. Нині Кащук тренується з U-17 в Києві.

Нагадаємо, Кащук видав розкішний минулий сезон за азербайджанський Сабах (виступав на правах). Футболіст у 31 матчі чемпіонату відзначився 16 голами і 10 асистами. Цього сезону Кащук відіграв лише 12 поєдинок за Шахтар. Якщо за Патріка ван Леувена на гравця розраховували, то з Маріно приходом Пушича він опинився на лавці запасних.

Читайте також: Мічел може очолити клуб, в якому грає українець. Тренеру Жирони вже підшукали заміну

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також