Українська фантастика. Циганков з голом, а Довбик з асистом у матчі Жирони. ВІДЕО

Віктор Циганков та Артем Довбик вийшли у стартовому складі Жирони у виїзному матчі 5 туру Примери з Гранадою.

Українці допомогли каталонському клубу ще в першому таймі забезпечити собі комфортну перевагу в рахунку.

Розпочав усе Віктор Циганков. На 22 хвилині колишній вінгер Динамо забив розкішний м'яч обвідним ударом здалеку – 0:1!

На 31 хвилині ще один дальній удар гостей (цього разу від Савіо) виявився гольовим – 0:2:

А за дві хвилини до розгрому довів рахунок Лопес, який скористався ідеальною передачею від Довбика – 0:3:

Після перерви Гранада один гол зусиллями Узуні та Боє скоротила відстань у рахунку до мінімальної, але гол Коуту зняв питання щодо переможця – 2:4.