Українська машина рятує! Жирона з дублем Довбика вириває перемогу. ВІДЕО

У 30-му турі Ла Ліги Жирона вдома приймала Бетіс.

У стартовому складі каталонців вийшли і Артем Довбик, і Віктор Циганков. Український нападник до цього поєдинку мав "суху" серію з 8-ми матчів, у яких він не забивав. Але в зустрічі з Бетісом він зумів її перервати.

На 36-й хвилині нападник реалізував пенальті, яке сам і заробив (м'яч після його удару влучив у руку захиснику). З одинадцятиметрової позначки Довбик впевнено переграв голкіпера1:0.

Наприкінці першого тайму Бетіс зумів зрівняти рахунок після помилки Лопеса. Захисник обрізався при передачі і Вілліан Жозе перекинув Гассанігу – 1:1.

У другому таймі Довбик знову вивів Жирону вперед. Порту віддав передачу нападнику на вихід віч-на-віч із воротарем і форвард пробив точно у кут – 2:1.

На 76-й хвилині Вілліан Жозе знову зрівняв рахунок. Нападник прийняв м'яч перед воротами, захисники не встигли прикрити, і він сильним ударом прошив голкіпера – 2:2.

На 92-й хвилині гравці Жирони таки вирвали перемогу! Після прострілу з лівого флангу і невеличкого дотику від Довбика м’яч дійшов до воротарської зони на Стуані, який з другої спроби зумів забити – 3:2.

Цього разу Бетіс відігратися не зміг. Команда Мічела набирає 65 пунктів і йде третьою у Ла Лізі. Барселона – друга з 67-ма балами.