Українська сила. Динамо завдяки дублю таланта в Дортмунді перемагає Боруссію. ВІДЕО

Атмосферний поєдинок у Німеччині.

Київське Динамо вже на старті зустрічі з зірковою (Голанд і Ройс вийшли з перших хвилин) Боруссією пропустили. Дортмундці скористалися невдалими діями Забарного, Голанда запустили у прорив, а той віддав під удар Байно-Гіттенсу. Юний англійський форвард свій шанс не змарнував – 1:0!

Кияни відповіли подвійним ударом. На 9 хвилині Буяльський після проходу Шапаренка наважився на постріл із меж штрафного майданчика господарів і поцілив точно у дальній верхній кут воріт Гітца – 1:1.

Минуло дві хвилини, і підопічні Луческу знову отримали привід для радощів. Буяльський вивів Ваната з голкіпером Боруссії і той не схибив – 1:2!

Міг своїм ударом зрівняти рахунок Шульц. Лівий захисник після подачі з кутового пробивав у ближній верхній кут воріт Бущана – голкіпер Динамо перевів м'яч у каркас воріт.

Динамо на таку спробу господарів знову знайшли контраргумент. Довбик заробив пенальті, який, на жаль, не зумів реалізувати Шапаренко – сейв Гітца.

Проте безсилим був голкіпер господарів після удару Ваната. Молодий форвард після передачі Сидорчука знову вийшов віч-на-віч із Гітцом і переграв того – 1:3!

Другий тайм розпочався з активних дій німецької команди.

На 54 хвилині дортмундці заробили шанс на пенальті. Одинадцятиметровий взявся виконувати Фінк, який своїм ударом не зміг пробити Бущана – сейв українця.

За 10 хвилин господарі свого все ж досягли. Роте після подачі з флангу відправив м'яч точно у дальній кут воріт киян – 2:3.

Міг Роте дуже швидко оформити дубль, але Бущан у неймовірному стрибку перевів м'яч на кутовий.

Всі питання стосовно переможця мав знімати Віталій Буяльский. Динамівці організували класну атаку, яку після передач Довбика та Андрієвського завершував Буяльський. Проте гравцеві збірної України не вдалося переграти голкіпера німецької команди.