Український нападник з асистом дебютував у чемпіонаті Шотландії. ВІДЕО

Форвард молодіжки Микола Кухаревич дебютував за Гіберніан. Сталося це у сьомому турі чемпіонату Шотландії. Українець вийшов зі старту у домашньому матчі з Абердіном і провів на полі 86 хвилин. Гра для господарів складалася дуже невдало - вони пропустили першими, але все змінило вилучення Скейлса наприкінці першого тайму. У доданий до тайму час Гіберніан зрівняв рахунок, а по перерві розвинув свій успіх.

У середині другого тайму 21-річний Кухаревич посприяв третьому голу единбуржців. Нападник виграв позицію у захисника і скинув м'яч після навісу партнера до центра воротарського майданчика. Де Кемпбел у дотик переправив його у ворота. Цей гол став останнім у зустрічі - 3:1. Після цієї перемоги у Гіберніана 11 очок і четверта сходинка турнірної таблиці тамтешньої Прем'єр-ліги, де лідирує Селтік (гра в запасі і 7 балів відриву).