Українці запалюють! Гол Довбика та асист Циганкова ставлять Валенсію на коліна. ВІДЕО

У неділю, 19 травня, відбувся поєдинок 37-го туру іспанської Ла Ліги, в якому Валенсія приймала Жирону.

Активно команди розпочали гру, довго придивляючись один до одного. Вже на 9-й хвилині Циганков мав можливість для взяття воріт, але м’яч влучив у стійку.

Утім, гол каталонців не змусив довго чекати на себе. На 33-й хвилині, отримавши пас з правого кута штрафного, Циганков прострілив на Савіо, який не залишив шансів голкіперу Валенсії – 1:0! Таким чином, українець записав асист на свій рахунок. У першому таймі забитих м'ячів більше не було.

Вже на початку другої половини зустрічі підопічні Мічела подвоїли перевагу. Після передачі Циганкова Мартін відпасував на Довбика, і українець переправив м'яч у сітку воріт – 2:0! Для нападника це 21-й забитий м'яч цього сезону чемпіонату Іспанії.

А на 67-й хвилині Валенсія пропустила ще. Циганков прострілив з правого кута штрафного – Гасьоровський зрикошетив у власні ворота – 3:0!

Наприкінці поєдинку кажани відквитали один гол. Коррея заробив пенальті і Пепелу реалізував його, перегравши голкіпера Жирони – 3:1.

У цілому, каталонці контролювали хід поєдинку і більше володіли м'ячем, що у підсумку відобразилося на результаті. 3:1 – Жирона долає Валенсію у Ла Лізі.

Зазначимо, що у складі Валенсії на 61-й хвилині вийшов на заміну інший українець – Яремчук, але нападник результативними діями у матчі не відзначався.