Україна – Боснія і Герцеговина. Збірна повертається до фартового Львова

12 жовтня у Львові збірна України зіграє з Боснією і Герцеговиною у відборі до ЧС-2022 (початок о 21:45). Як і Фінляндія, це наш конкурент за друге місце у групі і перепустку до стикових матчів. В обох команд є один матч в запасі, при цьому Боснія і Герцеговина відстає від нас на два очки, а Фінляндія – на три. Цим збірним ще доведеться зіграти між собою, а фінів ще чекає зустріч із Францією. Варіантів розвитку подій у нашій відбірній групі багато, але збірній Україні насамперед треба перемагати. Це стосується як найближчого матчу, так і наступного, який буде для нас заключним у груповому етапі. Його ми проведемо з тією ж Боснією і Герцеговиною на виїзді вже за місяць.

Варто зазначити, що з боснійцями ми раніше не зустрічалися. Це буде 71 збірна, з якою зіграє наша національна команда. Свій перший офіційний матч Боснія і Герцеговина провела у 1995 році. За цей час збірна одного разу виступила на Чемпіонаті світу (2014), де не змогла вийти з групи. На Євро команда поки що не пробивалася.

На сьогодні PARIMATCH дає нашій збірній 53% на перемогу, у суперника – 21% і ще 26% на те, що команди зіграють внічию. Але залежно від передматчевих розкладів відсотки можуть змінюватися.

Львів, де пройде гра, залишається фартовим містом для збірної України. Там ми не програвали. Та й взагалі вдома наша команда виступає непогано. Зокрема, забивна серія на своїх стадіонах триває без місяця чотири роки.

Цього разу перемога однаково потрібна обом командам. Хоча, за певних обставин Боснія і Герцеговина, мабуть, не відмовилася б і від нічиєї. Все ж, у неї ще є гра у запасі, а згодом вона прийматиме Україну вдома. Тож, результат багато у чому залежатиме від бажання українських футболістів перемогти. А з цим проблем точно не має бути.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також