Україна готується до Чехії

Гравці збірної України Євген Макаренко, Ігор Пластун, Іван Петряк та Євген Коноплянка у хорошій атмосфері діляться своїми емоціями.

Євген Макаренко і Ігор Пластун із штабу збірної

LIVE❗ Ексклюзивні коментарі гравців зі збірної 🇺🇦Відверті Євген Макаренко і Ігор Пластун⚡

Опубліковано FootballHub П'ятниця, 12 жовтня 2018 р.

Ігор Пластун:

Про тренувальний процес у Бельгії: дуже багато бігають, я був здивований. І тренування в них є по 2-2,5 години! В Україні все інтенсивно робиться за одну годину, максимум півтори. А там все розтягується. Але це новий досвід.

Про травму Кравця: сьогодні я його не бачив. Вчора він ніби-то був на МРТ.

Про пісню у збірній: Я такий задоволений, що Владислава Кулача довикликали. Зараз удвох зможемо співати. Нехай тепер теж хвилюється. Я його ще не бачив, але попросив Колю Василькова передати Кулачу, що він з Пластуном в дуеті співатиме. Якщо чесно, я за пісню хвилююся більше всього. На першому тренуванні у збірній так не хвилювався. Співати – це жах.

Збірна Україна за лаштунками

LIVE❗ Збірна Україна за лаштунками😍Настрій позитивний😉

Опубліковано FootballHub П'ятниця, 12 жовтня 2018 р.

Іван Петряк:

Зараз є регулярна практика, хорошу форму набрав, у клубу чудові результати, от тренерський штаб і помітив. Перед цим в Україні мало грав, до того ж не на своїй позиції. Зараз викликали – все добре.

Рівень угорського чемпіонату дуже хороший.

LIVE. Євген Коноплянка

Євген Коноплянка дебютантів ще не "прихоплював"🔥Наживо на FootballHub лідер збірної України 😎

Опубліковано FootballHub П'ятниця, 12 жовтня 2018 р.

Євген Коноплянка:

Про матч з італійцями: Результат з Італією хороший. Зіграти на виїзді з італійцями внічию – будь-яка команда не засмутилася б з такого результату. Дивлячись на перший тайм, коли у перші хвилини Пятов вже відвертався від м’яча, а він все одно в нього влучав (жартую, звичайно)… Пятов, звичайно, молодець. Виручив команду. Ну, і нам пощастило у першому таймі. Багато втрачали м’яч – це була найголовніша проблема. Коли ми взяли м’яч під контроль, то все стало добре. Пресинг італійців ми навіть не відчували. Моментами дуже добре в центрі виходили з оборони в атаку. Добре, що Малина опинився там, де треба і влучно пробив.

Очікування перед матчем з чехами: Якщо ми на виїзді здобули перемогу, то моя відповідь очевидна. Ми граємо вдома, тому тільки 3 пункти.

Тренерська настанова для Мар’яна Шведа: Хороший хлопець. Зараз в хорошій формі, молодець. Якщо далі так продовжуватиме – двері у збірну завжди відчинені.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також