Україна – Саудівська Аравія. Дощ з моментів – один гол

Маючи колосальну перевагу наприкінці матчу, підопічні Андрія Шевченка не змогли переграти аравійців.

Андрій Лунін – наймолодший воротар збірної України в історії. Забігаючи наперед, Шевченко вгадав із довірою 19-річному футболістові на 110 %. У дебютанта була робота, адже Саудівська Аравія створювала моменти. А у цьому ніхто і не сумнівався. Це далеко не збірна зразка Чемпіонату Світу 2006-го року, з якою синьо-жовті зустрічались у групі. Команда минулого починала шукати власну гру під час, безпосередньо, самого матчу. Нове ж покоління аравіців тримає у голові іспанську теорію, яка доноситься до виконавців з вуст тренера Хуана Антоніо Піцці.

Від теорії до практики. У першому таймі українці більше володіли м’ячем. Проте нав’язати високі швидкості вдавалось не завжди. При цьому Саудівська Аравія непристойно легко нівелювала усі спроби синьо-жовтих пробити у площину воріт Мусайлема. Усі креативи Марлоса та Коноплянки розчинились на полі. Така історія тривала до 32-ї хвилини, поки півзахисник Шальке вдало не навісив на іншого легіонера – Кравця. Артем пробив головою у кут воріт.

Аравія зброї не склала. Навпаки, вирішила зарядити основний магазин – стандарти. Навіс з кутового, серія рикошетів, до воріт кілька метрів, перший на м’ячі – Аль-Мувалад. 1:1. “Фартовість” українців при стандартах не нагадує ніякий клуб з УПЛ? За підсумками першої половини у суперника був ОДИН удар по воротах Луніна. Футболісти Шевченка 8 разів намагались вразити ворота опонентів, 2 з яких влучили у площину.

Під кінець матчу число ударів зросло до ювілейних 20-ти (7 у площину). Третина з них – кінцеві спроби штурму від українців. Він міг бути направлений і на врятування нічиєї, якби не вищезгаданий Лунін. На 61-й  Аравія згадала про іспанські настанови, і кількома неквапливими рухами змусила Андрія рятувати Україну при виході віч-на-віч. На цьому Саудівська Аравія фактично зачохлила арсенал. Після моменту від Аль-Сахлаві (боротьбу персонально програв Хачеріді, аравієць пробачив) команда відступила у тотальну оборону. При цьому самі оборонні дії були не надто ідеальними. Героєм міг стати Буяльський. Якщо у спочатку він спонтанно  запустив свічку, яка ледь не приземлилась за комір Мусайлему, то на 89-й зряче пробив у кіпера. Впритул! Андрію Шевченку перед Японією доведеться провести колосальну роботу над психологією реалізаціїї власних підопічних.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також