Україна трощить Кіпр! Дубль Ярмоленка, голи Зінченка і Яремчука не залишають супернику шансів

Збірна України порадувала харківських вболівальників атакувальним футболом у матчі з Кіпром

Склад

Андрій Шевченко вперше отримав змогу застосувати в центрі поля Олександра Зінченка, який приєднався до збірної після надскладного і емоційного фіналу Ліги чемпіонів:

Тиск на ворота гостей

Господарі активно розпочали зустріч і вже на 9 хвилині Роман Яремчук мав виводити свою команду вперед. Зінченко з флангу прострілив на лінію воротарського майданчика гостей, але форвард із декількох метрів пробив просто у груди голкіперу кіпріотів Панаї.

Підопічні Шевченка збільшували тиск і лише дивом, яким став той же Панаї, українці не забили після моментів Ярмоленка (пробивав п’ятою після передачі від Зубкова) і  Яремчука. Нападник Гента після прострілу від Соболя пробив саме у місце, де стояв воротар суперника.

Упіймати Кіпр збірній України вдалося на контратаці. Зубков на швидкості втік віч-на-віч з Панаї, прикрив м’яч корпусом і був збитий захисником кіпріотів Панайоту. Пенальті та вилучення для оборонця гостей. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Андрій Ярмоленко1:0!

У більшості українці лише нарощували оберти і до перерви їм вдалося заробити ще один пенальті. Навіс Ярмоленка рукою перервав Іоанну. Цього разу до позначки підійшов Олександр Зінченко – і пробив без шансів для голкіпера острівної держави. 2:0!

Ротація

Після перерви на полі з’явилися Степаненко та Марлос, які змінили Макаренка та Зубкова. Вінгер Шахтаря на 59 хвилині допоміг Яремчуку створити мінішедевр. Марлос обігрався по черзі у стіночки з Ярмоленком та Зінченком і викотив Яремчуку на порожні ворота. Перший у матчі гол з гри – 3:0!

Побиття знекровлених вилученням гостей продовжив все той же Ярмоленко. Вінгер Вест Гема наважився на удар з правої (!) з-за меж штрафного майданчика. М’яч після рикошету від захисника кіпріотів влетів у сітку воріт Панаї – 4:0.

Міг свій м’яч у цьому матчі забити і Артем Бєсєдін, але небезпечний удар нападника Динамо голкіпер збірної Кіпру Панаї відбив.

Збірна України розгромом завершує підготовку до Євро-2020. Попереду поєдинок із Нідерландами 13 червня вже безпосередньо на континентальному чемпіонаті!